ЛЕГО БЕТМЕН ФИЛМ (3D)
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

THE LEGO® BATMAN MOVIE

Брус Вејн не само што се соочува со криминалот во Готам Сити мора да се соочи и со воспитување на посвоеното дете.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот : 105 минути

Режија: Chris McKay

Улоги: Will Arnett, Michael Cera, Rosario Dawson, Ralph Fiennes

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:
11.02.2017 САБОТА во 18:00ч.
12.02.2017 НЕДЕЛА во 18:00ч.
18.02.2017 САБОТА во 18:00ч.
25.02.2017 САБОТА во 18:00ч.
26.02.2017 НЕДЕЛА во 18:00ч.

Цена на влезниците:  200 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...