КУНГ ФУ ПАНДА 3 (3D)
Рејтинг 3.6
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.6 добро

KUNG FU PANDA 3

Кога таткото на По ненадејно ќе се појави, дуото се соединува и патува до тајниот рај на пандите и се запознава со многу смешни и нови ликови. По мора да тренира цело село полно со забавни, мирољубиви и смотани ликови за да станат ултимативната кунг фу банда.

Жанр: анимиран, цртан

Траење на филмот: 85 минути

Режија: Jennifer Yuh

Улоги: Jack Black, Angelina Jolie Pitt, Dustin Hoffman, Lucy Liu

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

СРЕДА 27.04.2016 во 18.00 ч.

Цена на влезниците – 150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...