КУНГ ФУ ПАНДА 3 (3D)
Рејтинг 3.6
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.6 добро

KUNG FU PANDA 3

Кога таткото на По ненадејно ќе се појави, дуото се соединува и патува до тајниот рај на пандите и се запознава со многу смешни и нови ликови. По мора да тренира цело село полно со забавни, мирољубиви и смотани ликови за да станат ултимативната кунг фу банда.

Жанр: анимиран, цртан

Траење на филмот: 85 минути

Режија: Jennifer Yuh

Улоги: Jack Black, Angelina Jolie Pitt, Dustin Hoffman, Lucy Liu

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

СРЕДА 27.04.2016 во 18.00 ч.

Цена на влезниците – 150 ден

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...