КУЌА НА СРЕЌАТА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

THE HOUSE

Вил Фарел и Ејми Паулер ќе се најдат во незавидна ситуација кога ќе дознаат дека нивната ќерка е примена на факултет а тие немаат пари за нејзино школување. Тие ќе ги наговорат своите пријатели да организираат нелегално казино во својот подрум бидејќи ја имаат потрошена целата заштеда за колеџот на нивната ќерка.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 90 минути

Режија: Andrew Jay Cohen

Улоги: Will Ferrell, Amy Poehler, Allison Tolman

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Четврток 29.06.2017. 20:00
Петок 30.06.2017. 20:00
Сабота 01.07.2017. 20:00
Недела 02.07.2017. 20:00
Вторник 04.07.2017. 20:00
Среда 05.07.2017. 20:00Цена на влезниците:
  150 денари.

Поврзани објави

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

Leto kada sam naučila da letim „Летото кога научив да летам“ е нежна приказна за созревањето и помирувањето. Дванаесетгодишната Софија (Клара Хрвановиќ) сонува за кампување со друштвото и за својот прв бакнеж. Сепак, приморана е летото да го помине во трошната семејна куќа на Хвар, со својата...

TOP GUN: МАВЕРИК

TOP GUN: МАВЕРИК

Top Gun Maverick По повеќе од 30 години служба во воената авијација, Пит Мичел е сѐ уште најдобриот пилот. Наскоро, тој ќе мора да се соочи со своето минато додека тренира нов тим на пилоти за опасна мисија која бара жртва. Жанр:Акција, Драма Траење на филмот :  131 минути Режија...

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...