КИКИ, ЉУБОВТА Е БРЗА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

KIKI, EL AMOR SE HACE

Петте приказни за љубовта и сексот се одвиваат во текот на едно топло лето во Мадрид кога протагонистите откриваат чудни и необични извори на сексуално задоволство кое е тешко да се изговори: дакрифилија, елифилија, сомнофилија, харпаксофилија, полиаморија… Табуата се разбиваат едно по едно и нашите возбудени парови пронаоѓаат ослободување кое не ускратува ниедно задоволство во кој било облик.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 102 Минути

Режија: Paco León

Улоги:
Natalia de Molina, Álex García, Jacobo Sánchez, Silvia Rey, Paco León

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување: 
22.07.2016 ПЕТОК во 22:15 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...