ЛУД БОЖИЌ НА РАБОТА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

OFFICE CHRISTMAS PARTY

Кога извршниот директор (Џенифер Анистон) ќе се обиде да ја затвори канцеларијата на нејзиниот брат кој цело време се забавува, тој  и неговиот главен технички директор мора да се потпрат на нивните колеги за да организираат епска Божиќна забава за да инпресионираат потенцијален клиент и да направат зделка која би му ги спасила работните места.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 95 минути

Режија: Josh Gordon, Will Speck

Улоги: Kate McKinnon, Olivia Munn, Jennifer Aniston

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:
08.12.2016 ЧЕТВРТОК во 22:00 ч.
09.12.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
10.12.2016 САБОТА во 22:00 ч.
11.12.2016 НЕДЕЛА во 22:00 ч.
12.12.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
13.12.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...