ЛУД БОЖИЌ НА РАБОТА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

OFFICE CHRISTMAS PARTY

Кога извршниот директор (Џенифер Анистон) ќе се обиде да ја затвори канцеларијата на нејзиниот брат кој цело време се забавува, тој  и неговиот главен технички директор мора да се потпрат на нивните колеги за да организираат епска Божиќна забава за да инпресионираат потенцијален клиент и да направат зделка која би му ги спасила работните места.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 95 минути

Режија: Josh Gordon, Will Speck

Улоги: Kate McKinnon, Olivia Munn, Jennifer Aniston

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:
08.12.2016 ЧЕТВРТОК во 22:00 ч.
09.12.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
10.12.2016 САБОТА во 22:00 ч.
11.12.2016 НЕДЕЛА во 22:00 ч.
12.12.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
13.12.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

 

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...