ИГРА НА ПАРИ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

MONEY MONSTER

Ли Гејтс е бомбастичен ТВ карактер кој заработил многу пари на Волстрит со неговата популарна финансиска емисија. Но откако ќе пронајде мистични паѓања на берзата,  гневен инвеститор ги зема Гејтс, неговата екипа и продуцентот Пати Фен како заложници во програмата во живо. Гејтс и Фен мораат да пронајдат начин за да останат живи додека ја откриваат вистината позади големите лаги за пари.

Жанр: Драма, Трилер

Траење на филмот : 120 Минути

Режија: Jodie Foster

Улоги: Jack O’Connell, George Clooney, Julia Roberts, Caitriona Balfe, Dominic West

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

04.07.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 22:00 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...