ХОТЕЛ ТАНСИЛВАНИЈА 2 (3Д)
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

HOTEL TRANSYLVANIA 2

Дракула и неговите пријатели се обидуваат да го пронајдат чудовиштето во неговиот полу-човек, полу-вампир внук за да го спречат Мавис од напуштање на хотелот.

Жанр: Анимиран / цртан, Комедија

Траење на филмот: 89 Минути

Режија: Genndy Tartakovsky

Улоги: Adam Sandler, Kevin James, Steve Buscemi

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

31.10.2015 САБОТА во 18.00 ч.
01.11.2015 НЕДЕЛА во 18.00 ч.
12.11.2015 ЧЕТВРТОК во 18.00 ч.
13.11.2015 ПЕТОК во 18.00 ч.

Цена на влезниците -200 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...