ГРАДОВИ ОД ХАРТИЈА ПОПУСТ
Рејтинг 4.4
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.4 супер

PAPER TOWNS

Средношколецот  веќе со години е заљубен во таинствената соседка Марго.Откако ќе го однесе на незаборавна ноќна авантура по целиот град ,Марго одненадеж изчезнува и го остава збунет Квентин.Следејќи и одгатнувајќи ги шифрираните пораки тој е се поблиску до Марго и до вистинското значење на пријателството и љубовта.

Жанр:љубовен / фантазија

Траење на филмот:

Режија: Jake Schreier

Улоги: Cara DelevingneNat WolffCara BuonoHalston Sage

Возрасна категорија:

Датуми на прикажување:

Недела 23.08.2015 20.00 Ч

Цена на влезниците-100 ден.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...