ФАНТАСТИЧНА ЧЕТВОРКА ПОПУСТ
Рејтинг 4.2
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.2 супер

FANTASTIC FOUR

Четворица млади аутсајдери се здобиваат со неверојатни способности по посетата на алтернативен универзум кој ги менува нивните физички форми на зачудувачки начин.Ново продолжение со сосема нова постава на глумци и режисер.

Жанр: Акција, Фантазија

Траење на филмот:

Режија: Josh Trank

Улоги: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan, Jamie Bell

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
Петок 21.08.2015 22.00 Ч

Цена на влезница 100 ден.

Поврзани објави

TOMA

TOMA

Toma Филмот Тома е импресионистички портрет на Тома Здравковиќ кој ги прикажува неговите почетоци, врвот на неговата слава, неговите љубови кои го инспирирале при компонирање на неговите најголеми хитови, како и односот кој го имал со големиот број на пријатели во тогашна...

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

No Time to Die Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се појавува и го моли за помош. Мисијата да се спаси киднапиран научник излегува далеку поопасна од очекуваното...

ВЕНОМ 2

ВЕНОМ 2

Venom: Let There Be Carnage Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел. Жанр:  Акција, Научна фантастика Траење на филмот : 90 минути Режија:  Andy Serkis Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson...