Свита
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

ENTOURAGE

Филмската ѕвезда Винсент Чејс, заедно со неговите пријатели Ерик, Туртле и Џони, се враќаат повторно да соработуваат со супер агентот Ари Голд. Друштвото има нови амбиции, но, сеуште се поврзани како и претходно што најдобро се гледа додека крстарат низ светот на Холивуд.

Жанр: Комедија

Траење на филмот:

Режија: Doug Ellin

Улоги: Adrian Grenier, Kevin Connolly, Kevin Dillon, Jerry Ferrara

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

четврток 18.06.2015 22:15
недела 14.06.2015 22:30
понеделник 15.06.2015 22:15
вторник 16.06.2015 22:15
среда 17.06.2015 22:15
четврток 18.06.2015 22:15

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...