Свита
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

ENTOURAGE

Филмската ѕвезда Винсент Чејс, заедно со неговите пријатели Ерик, Туртле и Џони, се враќаат повторно да соработуваат со супер агентот Ари Голд. Друштвото има нови амбиции, но, сеуште се поврзани како и претходно што најдобро се гледа додека крстарат низ светот на Холивуд.

Жанр: Комедија

Траење на филмот:

Режија: Doug Ellin

Улоги: Adrian Grenier, Kevin Connolly, Kevin Dillon, Jerry Ferrara

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

четврток 18.06.2015 22:15
недела 14.06.2015 22:30
понеделник 15.06.2015 22:15
вторник 16.06.2015 22:15
среда 17.06.2015 22:15
четврток 18.06.2015 22:15

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...