ЕНТМЕН 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

ANT-MAN

Поседувајќи супер-одело ,со можност да се намалува во големина но да расте во сила,измамникот Скот Ланг мора да го прифати внатрешениот херој и да му помогне на својот ментор   др. Хенк Пим (Мајк Даглас)  да го испланираат и остварат грабежот што ќе го спаси светот.

Жанр: Акција, Научна фантастика

Траење на филмот:

Режија: Peyton Reed

Улоги:  Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
Понеделник 17.08.2015 20:00 ч
Вторник 18.08.2015 20:00 ч
Среда 19.08.2015 20:00 ч

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...