ДУХ ВО ШКОЛКA
Рејтинг 4.7
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.7 супер

GHOST IN THE SHELL   

Базиран на интернационалните познати научно-фантастични манга серии “Дух во школка” го следи Мајорот, специјален оперативец, уникатен вид на човек-киборг хибрид, кој ја предводи елитната единица „Секција 9“. Посветена на запирање на најопасните криминални умови и екстремисти, „Секција 9“ се соочува со непријателот, чија единствена цел е да се избришат достигнувањата на Hanka Robotics во сајбер технологијата.

Жанр: Акција, Научна фантастика

Траење на филмот : 100 минути

Режија: Rupert Sanders

Улоги: Scarlett Johansson, Michael Pitt, Juliette Binoche

Возрасна категорија: Blitz Film and Video Distribution

Дистрибутер: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

Петок 31.03.2017. 22:00
Сабота 01.04.2017. 22:00
Недела 02.04.2017. 22:15
Понеделник 03.04.2017. 20:00
Вторник 04.04.2017. 20:00
Среда 05.04.2017. 22:15


Цена на влезниците:  150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...