ДОМА (3D) Специјална цена 130денари!
Рејтинг 4.4
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.4 супер

Home

Претерано оптимистичната и помалку неспособна вонземјанска раса Був, која ја предводи капетан Смек, бега од смртните непријатели и стигнува на Земјата. Убедени дека и прават услуга на човечката раса, почнуваат да ги исселуваат луѓето од Земјата. Меѓутоа, снаодливото девојче Тип успева да го избегне заробувањето. Додека се наоѓа во бегство, друштво и’ прави прогонетиот Був по име Оу кој случајно ги известил смртните непријатели вонземјани дека Був се крие на Земјата.

Жанр: Анимиран

Траење на филмот: 94 мин.

Технологија: 3D

Режија: Tim Johnson

Улоги: Jennifer Lopez, Jim Parsons, Rihanna, Steve Martin

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

САБОТА 30.05.2015 18.00

Цена на влезници: 130 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...