ЏЕК РИЧEР: НЕМА ВРАЌАЊЕ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

JACK REACHER: NEVER GO BACK

Во второто продолжение Џек Ричер мора да ја открие вистината зад големиот владин заговор да го исчисти своето име. Како што бега од законот, Ричер открива потенцијална тајна од неговото минатото која може да му го промени животот засекогаш.

Жанр: Акција, Трилер

Траење на филмот : 118 минути

Режија: Edward Zwick

Улоги: Tom Cruise, Cobie Smulders, Danika Yarosh, Austin Hébert

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
26.10.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:10 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

Don't Worry Darling Домаќинка од 1950-тите, која живее со својот сопруг во една експериментална утописка населба, започува да се грижи дека можеби неговата гламурозна компанија крие вознемирувачки тајни. Жанр: Трилер Траење на филмот :  160 минути Режија: Olivia...