ДЕВОЈКАТА ОД ФОТОГРАФИИТЕ (ПРОЕКЦИЈАТА Е ОТКАЖАНА)
Рејтинг 3.7
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.7 добро

THE GIRL IN THE PHOTOGRAPH

На една млада жена, која живее досаден живот во заспаниот град Спирфиш, започнуваат да и пристигнуваат фотографии од брутално убиени девојки. Дали се тие вистински или монтирани? Позади нив стои сериски убиец или некој чудак со болна смисла за хумор.

Жанр: Криминалистички, Хорор, Трилер

Траење на филмот : 95 минути

Режија: Nick Simon

Улоги: Kal Penn, Claudia Lee, Kenny Wormald

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
24.11.2016 САБОТА во 22:00 ч. ( ПРОЕКЦИЈАТА Е ОТКАЖАНА)

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...