ДЕВОЈКАТА ОД ФОТОГРАФИИТЕ (ПРОЕКЦИЈАТА Е ОТКАЖАНА)
Рејтинг 3.7
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.7 добро

THE GIRL IN THE PHOTOGRAPH

На една млада жена, која живее досаден живот во заспаниот град Спирфиш, започнуваат да и пристигнуваат фотографии од брутално убиени девојки. Дали се тие вистински или монтирани? Позади нив стои сериски убиец или некој чудак со болна смисла за хумор.

Жанр: Криминалистички, Хорор, Трилер

Траење на филмот : 95 минути

Режија: Nick Simon

Улоги: Kal Penn, Claudia Lee, Kenny Wormald

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
24.11.2016 САБОТА во 22:00 ч. ( ПРОЕКЦИЈАТА Е ОТКАЖАНА)

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...