ЧУВАРИ НА ПЛАЖАТА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 8 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

BAYWATCH 

Посветениот спасувач на плажа, Мич Бјукенен, заглавува со новиот регрут. Заедно тие откриваат локален криминалистички заговор кој претставува заканува за иднината на заливот.

Жанр:  Комедија

Траење на филмот : 136 минути

Режија: Seth Gordon

Улоги: Zac Efron, Alexandra Daddario, Dwayne Johnson

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Дистрибутер: Konstantin Film MKD DOOEL Skopje

Датуми на прикажување:

Четврток 01.06.2017. 20:00
Петок 02.06.2017. 20:00
Сабота 03.06.2017. 20:00
Понеделник 05.06.2017. 22:30
Вторник 06.06.2017. 22:30
Среда 07.06.2017. 22:30


Цена на влезниците:
  150 денари

Поврзани објави

ЦРННИОТ АДАМ

ЦРННИОТ АДАМ

Black Adam Речиси 5000 години откако му беа подарени моќи од египетските богови, Црниот Адам е ослободен од затворот и е решен да му ја демонстрира на светот неговата смисла за правда во модерниот свет. Жанр: Акција, Фантазија, Научна фантастика Траење на филмот :  124 минути Режија...

МИМИ

МИМИ

Mimi Мими ги напушта своите родители, и болното минато од родното место, за да студира во Скопје. Ја запознава Сара - млада мајка со богат но насилен сопруг. Работејќи во киоскот на вујко ѝ, и како бебиситерка за Сара, Мими копнее по единственото што не може да го има - мајчинството. Жанр...

ОФИЦИЈАЛНА КОНКУРЕНЦИЈА

ОФИЦИЈАЛНА КОНКУРЕНЦИЈА

Competencia Oficial Трагајќи по општествен престиж, бизнисмен милијардер одлучува да финансира продукција на филм кој би оставил трага во општеството. Ги ангажира најдобрите, па ѕвездениот тим го сочинуваат редителката Лола Куевас и двајца реномирани глумци, двајцата исклучително талентирани...