One Direction

1Д: Ова сме ние 3Д One Direction: This is us Од скромниот живот пред славата на Niall, Zayn, Liam, Louis и Harry, преку натпреварот на X-Factor, до неверојатниот успех и мега-популарност, дознајте се за вашиот омилен бенд и погледнете го... Повеќе...

Вулверин 3D  The Wolverine 3D

Вулверин 3D The Wolverine 3D   Познатиот лик од Марвел стриповите – Вулверин (Хју Џекман), во ова продолжение на Икс-Мен е повикан од свој познаник во Јапонија. Во борбата Вулверин е лишен од својата бесмртност, при што освен со... Повеќе...

Гравитација Gravity

Гравитација Gravity Dr. Ryan Stone, брилијантен медицински инжинер е на својата прва вселенска мисија, со астронаутот-ветеран Matt Kowalsky. За време на експедицијата, додека тимот астронаути е надвор од шатлот, се случува страшна несреќа... Повеќе...

Штрумфови 2 3Д  (синхронизиран)  The Smurfs 2 3D

Штрумфови 2 3Д (синхронизиран) The Smurfs 2 3D Штрумфовите се здружуваат со нивните човечки пријатели за да ја спасат Штрумфета, која е киднапирана од лошиот Гаргамел. Жанр: Анимиран/Цртан. Траење на филмот: 105 мин. Режија: Raja Gosnell... Повеќе...