ЛОШИТЕ МОМЦИ

The Bad Guys Неколку реформирани, но неразбрани поранешни криминални животни, се обидуваат да бидат добри, со неколку катастрофални резултати. Жанр:Анимиран / цртан, Комедија Траење на филмот :   минути Режија: Pierre Perifel Улоги:  Возрасна... Повеќе...

Патот кон месечината (синхронизиран)

Moonbound Базиран на една од најпопуларните германски книги за деца „Патувањето кон месечината на малиот Петр“ – анимацијата ни ја носи приказната за малиот Пит кој започнува магично патување кон месечината заедно со јунскиот бумбар... Повеќе...

ЈАВАЧ НА ЗМЕЈ

Dragon Rider Млад сребрен змејздружува сили со едно момче со голема љубов за планините и авантуристички дух на патување низ Хималаите во потрага по Работ на Рајот. Жанр:Анимиран / цртан, Авантура, Фантазија Траење на филмот :  91 минути... Повеќе...

СЕВЕРЊАК

The Northman Од визионерот Роберт Егерс ни доаѓа филмот Северњак, епска акција за еден млад викиншки принц кој е во потрага по убиецот на неговиот татко. Жанр:Акција, Драма, Авантура Траење на филмот :  140 минути Режија: Robert Eggers Улоги... Повеќе...

ФАНТАСТИЧНИ ЅВЕРКИ 3: ТАЈНИТЕ НА ДАМБЛДОР

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore Професорот Албус Дамблдор знае дека моќниот волшебник Гелерт Гринделвалд се обидува да заземе целосна контрола врз магичниот свет. Свесен дека не може да го победи сам, Дамблдор бара помош од... Повеќе...

БРЗА ПОМОШ

Ambulance Двајца крадци, крадат амбулантно возило кога нивниот грабеж не оди како што е планирано. Жанр: Трилер, Акција, Драма Траење на филмот :  136 минути Режија: Michael Bay Улоги: Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González... Повеќе...

СОНИК: СУПЕР ЕЖ 2

Sonic the Hedgehog 2 Откако се сместува во Грин Хилс, Соник сака да докаже дека го има тоа што треба за да биде вистински херој. Неговото херојство е тестирано кога др. Роботник се враќа во неговиот живот со нов партнер, Наклс, во потрага по... Повеќе...

МОРБИУС

Morbius Биохемичарот Мајкл Морбиус, се обидува да се излечи себеси од една ретка болест на крвта, но несакајќи се инфицира со еден вид на вампиризам. Жанр:Акција, Драма, Авантура Траење на филмот :  108 минути Режија: Daniél Espinosa Улоги... Повеќе...

СО СРЕЌА ДУПЕЊЕ ИЛИ УЛАВО ПОРНО

Babardeala cu bucluc sau porno balamuc Еми е учителка која стравува дека кариерата и репутацијата и се уништени откако на интернет ќе се најде нејзина интимна снимка. Принудена да се состане со родителите и да ја брани својата чест, Еми одбива... Повеќе...

ИЗГУБЕНИОТ ГРАД

The Lost City Двајца поранешни воени ренџери се споени против нивна волја, на животно патување. Бригс и Лулу, брзаат да стигнат до Пацифичкиот брег на време за да присуствуваат на погреб на војник. Жанр:Акција, Комедија, Романтичен / љубовен... Повеќе...