АНДРОН
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

ANDRON: THE BLECK LABYRUNTH

Во 2154 година, група на млади момчиња и девојки ќе се разбудат во темен, клаустрофобичен лавиринт. Тие не се сеќаваат кои се или како се заглавени во Црниот лавиринт на Андрон. Групата мора да научи да дешифрира кодови, да ги разбира сигналите и да ги победи тестовите во ова мистериозно и бизарно место. Потребата да се борат ќе ги доведе да формираат врска за да преживеат, додека надворешниот свет ги гледа и се обложува на нивната судбина.

Жанр: Научна фантастика

Траење на филмот : 100 Минути

Режија: Francesco Cinquemani

Улоги: Alec Baldwin, Michelle Ryan, Danny Glover

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување: 

24.07.2016 НЕДЕЛА во 22:15 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...