Семејството Адамс
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

The Addams Family

Анимирана верзија на серијалот цртани на Чарлс Адамс за едно необично семејство

Жанр: Анимиран / цртан, Семеен, Комедија

Траење на филмот : 105 минути

Режија: Greg Tiernan, Conrad Vernon

Улоги: Chloë Grace Moretz, Charlize Theron, Aimee Garcia

Возрасна категорија:  втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Premium Film

Датуми на прикажување:

Четврток 07.11.2019. 18:00 (2D)
Петок 08.11.2019. 18:00 (3D)
Сабота 09.11.2019. 18:00 (3D)
Недела 10.11.2019. 18:00 (2D)


Цена на влезниците:
200 денари за 3D, 150 денари за 2D. Доколку купите 3 или повеќе карти влезници цената е 170 денари за 3D, 120 денари за 2D.

Поврзани објави

АМСТЕРДАМ

АМСТЕРДАМ

Amsterdam Сместена во 30тите, оваа приказна следи 3 пријатели кои се сведоци на убиство, стануваат осомничени и ја откриваат најголемата завера во историјата на Америка. Жанр: Драма Траење на филмот :  135 минути Режија: David O. Russell Улоги: Christian Bale, Margot Robbie, John...

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...