БРЗИ И БЕСНИ: ХОБС И ШО
Рејтинг 4.3
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.3 супер

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Агентот Лук Хобс и отфрлениот Декард Шо формираат неверојатен сојуз кога генетски надградениот негативец ја загрозува иднината на човештвото.

Жанр: Акција, Авантура

Траење на филмот : 134 минути

Режија: David Leitch

Улоги: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren

Возрасна категорија:  трета категорија, +12

Дистрибутер: Premium Film

Датуми на прикажување:

Сабота 03.08.2019. 19:00
Сабота 03.08.2019. 22:00
Недела 04.08.2019. 20:15
Понеделник 05.08.2019. 20:00
Вторник 06.08.2019. 20:00
Среда 07.08.2019. 20:00
Четврток 08.08.2019. 20:00
Петок 09.08.2019. 20:15
Сабота 10.08.2019. 20:15
Недела 11.08.2019. 20:00
Среда 25.09.2019 22:15


Цена на влезниците:
150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...