БРЗИ И БЕСНИ: ХОБС И ШО
Рејтинг 4.3
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.3 супер

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Агентот Лук Хобс и отфрлениот Декард Шо формираат неверојатен сојуз кога генетски надградениот негативец ја загрозува иднината на човештвото.

Жанр: Акција, Авантура

Траење на филмот : 134 минути

Режија: David Leitch

Улоги: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren

Возрасна категорија:  трета категорија, +12

Дистрибутер: Premium Film

Датуми на прикажување:

Сабота 03.08.2019. 19:00
Сабота 03.08.2019. 22:00
Недела 04.08.2019. 20:15
Понеделник 05.08.2019. 20:00
Вторник 06.08.2019. 20:00
Среда 07.08.2019. 20:00
Четврток 08.08.2019. 20:00
Петок 09.08.2019. 20:15
Сабота 10.08.2019. 20:15
Недела 11.08.2019. 20:00
Среда 25.09.2019 22:15


Цена на влезниците:
150 денари.

Поврзани објави

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

Leto kada sam naučila da letim „Летото кога научив да летам“ е нежна приказна за созревањето и помирувањето. Дванаесетгодишната Софија (Клара Хрвановиќ) сонува за кампување со друштвото и за својот прв бакнеж. Сепак, приморана е летото да го помине во трошната семејна куќа на Хвар, со својата...

TOP GUN: МАВЕРИК

TOP GUN: МАВЕРИК

Top Gun Maverick По повеќе од 30 години служба во воената авијација, Пит Мичел е сѐ уште најдобриот пилот. Наскоро, тој ќе мора да се соочи со своето минато додека тренира нов тим на пилоти за опасна мисија која бара жртва. Жанр:Акција, Драма Траење на филмот :  131 минути Режија...

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...