Човек-пајак: Далеку од дома
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Spider-Man: Far From Home

Питер Паркер и неговите пријатели одат на летен одмор во Европа, каде што Питер се обидува да се бори против новиот непријател, Мистерио, кој како што укажува и неговото име, можеби не е се што тој го појавува.

Жанр: Акција, Фантазија, Авантура

Траење на филмот : 135 минути

Режија: Jon Watts

Улоги: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders

Возрасна категорија: трета категорија, +12

Дистрибутер:  Continental Film doo

Датуми на прикажување:

Четврток 04.07.2019. 20:00 (3D)
Петок 05.07.2019. 20:00 (2D)
Сабота 06.07.2019. 20:00 (3D)
Недела 07.07.2019. 20:00 (2D)
Понеделник 08.07.2019. 20:00 (3D)
Вторник 09.07.2019. 20:00 (2D)
Среда 10.07.2019. 20:00 (3D)


Цена на влезниците
: 200 денари за 3D, 150 денари за 2D.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...