АННА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Anna

Зад запрепастувачката убавина на топ моделот – Ана Полиат се кријат неверојатна моќ и вештини што ја прават една од најстрашните владини убијци.

Жанр: Акција, Трилер

Траење на филмот : 118 минути

Режија: Luc Besson

Улоги: Sasha Luss, Luke Evans, Cillian Murphy, Helen Mirren, Lera Abova

Возрасна категорија:  четврта категорија, +16

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Четврток 20.06.2019. 20:00
Петок 21.06.2019. 20:00
Сабота 29.06.2019. 20:00
Понеделник 01.07.2019. 20:00
Вторник 02.07.2019. 20:00
Среда 03.07.2019 22:00


Цена на влезниците: 
150 денари.

 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...