ЧОВЕК-ПАЈАК:НЕМА ПАТ ДО ДОМА
Рејтинг 4.3
Вкупен рејтинг од 18 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.3 супер

Spider-Man: No Way Home

За прв пат во кино-историјата на Човекот-пајак, нашиот пријателски херој од соседството е без маска и не може да се справи со неговиот нормален живот и високиот ризик да се биде херој. Кога бара помош од Доктор Стрејнџ, влоговите стануваат уште поопасни, принудувајќи го да открие што навистина значи да се биде Човекот Пајак.

Жанр: Акција, Авантура

Траење на филмот : 150 минути

Режија: Jon Watts

Улоги: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon

Возрасна категорија:  трета категорија, +12

Дистрибутер:  Con Film doo

Датуми на прикажување

Четврток 16.12.2021. 20:00
Сабота 18.12.2021. 20:00
Недела 19.12.2021. 20:00
Понеделник 20.12.2021. 21:00
Вторник 21.12.2021. 21:00
Среда 22.12.2021. 20:00
Четврток 23.12.2021. 18:00
Петок 24.12.2021 18:00
Вторник 28.12.2021 20:00
Сабота 22.01.2022. 20:30

 

Цена на влезниците: 150 денари

Поврзани објави

БИБИ И БОБИ ВО СНЕШКОВГРАД

БИБИ И БОБИ ВО СНЕШКОВГРАД

Каква новогодишна авантура! Неверојатна, возбудлива и како и секогаш - непредвидлива! Биби и Боби патуваат со снешкото Гого кон Снешковград за таму да ја пречекаат Новата година. Но, Снешковград е пуст и тивок. Каде се сите снешковци? Зошто никој не ја прославува Новата година? Гледајте ја оваа...

МАЧОРОТ ВО ЧИЗМИ: ПОСЛЕДНА ЖЕЛБА

МАЧОРОТ ВО ЧИЗМИ: ПОСЛЕДНА ЖЕЛБА

Puss in Boots: The Last Wish Мачорот во чизми открива дека неговата желба за авантура има последици - потрошил 8 од неговите 9 животи. Мачорот оди на патување да ја најде митската последна желба и да си ги врати своите 9 животи назад. Жанр: Анимиран / цртан, Комедија, Авантура Траење на...

МЕНИ

МЕНИ

The Menu Млад пар патува на далечен остров за да вечераат во ексклузивен ресторан каде шефот подготвува раскошно мени, со елементи на шок и изненадување. Жанр: Комедија, Хорор Траење на филмот : 106 минути Режија: Mark Mylod Улоги: Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicholas Hoult...