СИКАРИО 2: ВОЈНА БЕЗ ПРАВИЛА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Sicario: Day of the Soldado

Војната против дрогата на границата меѓу САД и Мексико ќе ескалира откако мексиканските картели почнуваат да тргуваат со своите терористи низ целата американска граница. Со цел да се бори против војната, сојузниот агент Мет Гравер (Џош Бролин) повторно се поврзува со немирниот Алехандро (Бенисио Дел Торо).

Жанр: Акција, Драма, Криминалистички, Трилер

Траење на филмот : 122 минути

Режија: Stefano Sollima

Улоги: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Catherine Keener

Возрасна категорија: Трета категорија, +12 .

Дистрибутер:Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Петок 20.07.2018. 22:00
Сабота 21.07.2018. 22:00
Недела 22.07.2018. 22:00
Понеделник 23.07.2018 22:00


Цена на влезниците:
  150 денари .

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...