ПОСЛЕ СЀ: ЗАСЕКОГАШ СРЕЌНИ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

After Ever Happy

Шокантно сознание за семејствата на парот испливуива на површина и двајцата љубовници сфаќаат дека не се толку различни еден од друг. Теса не е веќе слатката, едноставната и добрата девојка која што беше кога го запозна Хардин, исто ко што и Хардин повеќе не е суровото и нерасположено момче во кое се заљуби Теса.

Жанр:Драма, Романтичен / љубовен

Траење на филмот :  105 минути

Режија: Castille Landon

Улоги:Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Rob Estes, Chance Perdomo

Возрасна категорија: трета катагорија, + 12

Дистрибутер:Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување

Четврток 01.09.2022. 20:00
Сабота 03.09.2022. 22:00
Понеделник 05.09.2022. 20:00
Вторник 06.09.2022. 20:00
Среда 07.09.2022. 20:00


Цена на влезниците:
200 денари

 

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...