ПАЦИФИК РИМ: ПОБУНА
Рејтинг 3
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.0 добро

PACIFIC RIM: UPRISING

Глобалниот конфликт помеѓу чудовиштата за масовно уништување од друг свет и супер-машини управувани од луѓе, направени да ги совладаат, е само увод во сеопфатниот напад врз човештвото во ПАЦИФИК РИМ: ПОБУНА.

Жанр: Акција, Авантура

Траење на филмот : 

Режија: Steven S. DeKnight

Улоги: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny

Возрасна категорија: Втора категорија, +12.

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување:

Четврток 22.03.2018. 20:00 (3D)
Петок 23.03.2018. 20:00 (2D)
Сабота 24.03.2018. 20:00 (3D)
Недела 25.03.2018. 20:00 (3D)
Понеделник 26.03.2018. 20:00 (3D)
Четврток 05.04.2018. 22:00 (3D)
Петок 06.04.2018. 22:00 (3D)

 

Цена на влезниците:  200 денари за 3D, 150 денари за 2D. 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...