ОМАЖИ СЕ ЗА МЕНЕ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Marry Me

Музичките суперѕвезди Кат Валдез и Бастијан, својата венчавка ќе ја имаат пред своите фанови ширум цел свет. Кога Кат дознава дека Бастијан ја изневерува, неколку секунди пред да го изговори судбоносното ДА, таа решава да се омажи за Чарли, непознат човек од публиката.

Жанр:Комедија, Романтичен / љубовен

Траење на филмот : 112 минути

Режија:Kat Coiro

Улоги: Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley, Sarah Silverman

Возрасна категорија:  втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување

Четврток 10.02.2022. 20:00
Петок 11.02.2022. 20:00
Понеделник 14.02.2022. 20:00
Вторник 15.02.2022. 20:00
Среда 16.02.2022. 20:00

 

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...