ОМАЖИ СЕ ЗА МЕНЕ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Marry Me

Музичките суперѕвезди Кат Валдез и Бастијан, својата венчавка ќе ја имаат пред своите фанови ширум цел свет. Кога Кат дознава дека Бастијан ја изневерува, неколку секунди пред да го изговори судбоносното ДА, таа решава да се омажи за Чарли, непознат човек од публиката.

Жанр:Комедија, Романтичен / љубовен

Траење на филмот : 112 минути

Режија:Kat Coiro

Улоги: Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley, Sarah Silverman

Возрасна категорија:  втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување

Четврток 10.02.2022. 20:00
Петок 11.02.2022. 20:00
Понеделник 14.02.2022. 20:00
Вторник 15.02.2022. 20:00
Среда 16.02.2022. 20:00

 

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...