НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

No Time to Die

Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се појавува и го моли за помош. Мисијата да се спаси киднапиран научник излегува далеку поопасна од очекуваното, водејќи го Бонд на патеката на мистериозен негативец кој е вооружен со нова опасна технологија.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 163 минути

Режија: Cary Joji Fukunaga

Улоги: Daniel Craig, Naomie Harris, Léa Seydoux, Rami Malek

Возрасна категорија:  трета категорија, +12

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување:

Четврток 07.10.2021. 20:00
Петок 08.10.2021. 20:00
Сабота 09.10.2021. 20:00
Недела 10.10.2021. 20:00
Понеделник 11.10.2021. 20:00
Вторник 12.10.2021 20:00
Среда 13.10.2021. 20:00

Цена на влезниците: 150 денари

Поврзани објави

TOMA

TOMA

Toma Филмот Тома е импресионистички портрет на Тома Здравковиќ кој ги прикажува неговите почетоци, врвот на неговата слава, неговите љубови кои го инспирирале при компонирање на неговите најголеми хитови, како и односот кој го имал со големиот број на пријатели во тогашна...

ВЕНОМ 2

ВЕНОМ 2

Venom: Let There Be Carnage Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел. Жанр:  Акција, Научна фантастика Траење на филмот : 90 минути Режија:  Andy Serkis Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson...

МАЛИОТ ДИРЕКТОР:СЕМЕЕН БИЗНИС

МАЛИОТ ДИРЕКТОР:СЕМЕЕН БИЗНИС

The Boss Baby: Family Business Браќата Темплтон се пораснати и повеќе не се толку блиски. Но, ново бебе директор со нова технологија има начин како да ги спои повторно и како да го развие семејниот бизнис. Жанр: Анимиран / цртан, Комедија Траење на филмот : 107 минути Режија: Tom...