НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА: ПОСЛЕДИЦИ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Mission: Impossible Fallout

Во филмот Невозможна Мисија – Последици го затекнуваме Итан Хант(Том Круз) и неговиот тим (Алек Болдвин, Симон Пег, Винг Рејмс), заедно со некои познати сојузници (Ребека Фергусон, Мишел Монаган) во трка со времето, по што мисијата тргнува наопаку.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 

Режија: Christopher McQuarrie

Улоги:Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner

Возрасна категорија: Трета категорија, +12 .

Дистрибутер:Konstantin Film MKD DOOEL Skopje

Датуми на прикажување:

Четврток 26.07.2018. 20:00 (3D)
Петок 03.08.2018. 20:00 (3D)
Сабота 04.08.2018. 22:00 (2D)
Недела 05.08.2018. 22:00 (3D)
Вторник 07.08.2018. 20:00 (3D)
Среда 08.08.2018. 20:00 (2D)


Цена на влезниците:
  200 денари за 3D, 150 за 2D .

Поврзани објави

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

Leto kada sam naučila da letim „Летото кога научив да летам“ е нежна приказна за созревањето и помирувањето. Дванаесетгодишната Софија (Клара Хрвановиќ) сонува за кампување со друштвото и за својот прв бакнеж. Сепак, приморана е летото да го помине во трошната семејна куќа на Хвар, со својата...

TOP GUN: МАВЕРИК

TOP GUN: МАВЕРИК

Top Gun Maverick По повеќе од 30 години служба во воената авијација, Пит Мичел е сѐ уште најдобриот пилот. Наскоро, тој ќе мора да се соочи со своето минато додека тренира нов тим на пилоти за опасна мисија која бара жртва. Жанр:Акција, Драма Траење на филмот :  131 минути Режија...

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...