НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА: ПОСЛЕДИЦИ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Mission: Impossible Fallout

Во филмот Невозможна Мисија – Последици го затекнуваме Итан Хант(Том Круз) и неговиот тим (Алек Болдвин, Симон Пег, Винг Рејмс), заедно со некои познати сојузници (Ребека Фергусон, Мишел Монаган) во трка со времето, по што мисијата тргнува наопаку.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 

Режија: Christopher McQuarrie

Улоги:Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner

Возрасна категорија: Трета категорија, +12 .

Дистрибутер:Konstantin Film MKD DOOEL Skopje

Датуми на прикажување:

Четврток 26.07.2018. 20:00 (3D)
Петок 03.08.2018. 20:00 (3D)
Сабота 04.08.2018. 22:00 (2D)
Недела 05.08.2018. 22:00 (3D)
Вторник 07.08.2018. 20:00 (3D)
Среда 08.08.2018. 20:00 (2D)


Цена на влезниците:
  200 денари за 3D, 150 за 2D .

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...