НАЈДОБРИОТ РОДЕНДЕН ДОСЕГА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Best Birthday Ever

Таканаречениот долгоочекуван роденден ќе биде сосема поинаков отколку што тој си го замислуваше. Помалата сестричка се разболува и никој нема време да слави со Кале. Тој бега од дома во знак на револт кон неговата баба, која всушност живее прилично блиску. Едноставно, за да стигне таму, прво мора да помине низ шумата

Жанр:Анимиран / цртан, Семеен

Траење на филмот : 75 минути

Режија: Mikael Ekbladh

Улоги: 

Возрасна категорија: трета категорија, +12

Дистрибутер: прва категорија, цела публика

Датуми на прикажување

Четврток 16.02.2023. 18:00
Петок 17.02.2023. 18:00
Сабота 18.02.2023. 18:00
Четврток 09.03.2023 18:00


Цена на влезниците: 
 170 денари, за 3 или повеќе купени влезници цената е 150 денари.

Поврзани објави

ЏОН ВИК 4

ЏОН ВИК 4

John Wick: Chapter 4 Џон Вик успева да најде начин како да ја победи Високата Маса. Но пред да успее да ја обезбеди својата слобода, Вик мора да се соочи со нов непријател со моќни конекции низ цел свет и старите непријатели да ги придобие на своја страна. Жанр:Акција, Трилер Траење на...

ВРЕСОК 6

ВРЕСОК 6

Scream VI Во ова продолжение, преживеаните од убивањата на Ghostface го напуштаат Вудсборо за нов почеток во Њујорк. Жанр:Хорор, Мистерија, Трилер Траење на филмот :  Режија: Matt Bettinelli-Olpin,Tyler Gillett Улоги: Melissa Barrera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Jasmin Savoy...

МАГНЕТНА РЕЗОНАНЦА (мала сала)

МАГНЕТНА РЕЗОНАНЦА (мала сала)

R.M.N. Неколку дана пред Божиќ Матијас ја напушта работата во Германија и се ваќа во мултиетничкото трансилванско село. Сака да биде повеќе вклучен во растењето на својот син и да му помогне на детето да се ослободи од нејасни стравови. Матијас е окупиран и со својот стар татко, како и...