НАДВОР ОД ГРАНИЦИТЕ НА РЕАЛНОСТА
Рејтинг 3
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.0 добро

За гранью реальности

Современа Москва. Талентиран коцкар составува тим од луѓе со натприродни моќи како би освоил голема добивка во казино. Но работите се компликуваат, кога ќе наидат на многу силен мистичен ривал.

Жанр:  Драма, Комедија

Траење на филмот : 101 минути

Режија: Aleksandr Boguslavskiy, Francesco Cinquemani

Улоги: Antonio Banderas, Miloš Biković, Lyubov Aksyonova, Alessandra Starr Ward, Evgeniy Stychkin

Возрасна категорија: Трета категорија, +16.

Дистрибутер: MCF MKD Skopje

Датуми на прикажување:

Сабота 05.05.2018. 20:00
Недела 06.05.2018. 20:00
Понеделник 07.05.2018. 20:00
Вторник 08.05.2018. 20:00

 

Цена на влезниците:  150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...