МОЕТО КУЧЕ ПАТРИК
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Patrick

Сара Френсис е млада учителка чиј живот е малку хаотичен. Оно што во животот најмалку и треба е да се грижи за некој. Сепак и се допаднало или не, нејзината баба и го остава разгалениот мопс Патрик. Во почетокот, Сара на секој чекор се соочува со проблеми поврзани со Патрик, но кога тој ќе успее да и влезе под кожа, нејзиниот живот ќе почне да се движи во друга насока.

Жанр:Семеен

Траење на филмот : 94 минути

Режија: Mandie Fletcher

Улоги: Ed Skrein, Emilia Jones, Beattie Edmondson

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор.

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Четврток 06.09.2018. 20:00
Петок 07.09.2018. 20:00
Сабота 08.09.2018. 20:00
Недела 09.09.2018. 20:00


Цена на влезниците:
  150 денари, за 3 или повеќе купени карти цената е 120 денари .

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...