ЛОШИ ВРЕМИЊА ВО ЕЛ РОЈАЛ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Bad Times at the El Royale

Дејството на филмот се случува во хотелот Ел Ројал, каде што престојуваат седум странци со мистериозни тајни. За време на една судбоносна ноќ, секој ќе има последна шанса да го откупи… пред сè да отиде во пеколот…. Џеф Бриџис, Крис Хемсворт, Џон Хем, Дакота Џонсон и Синтија Ериво се одличната актерска екипа во филмот “Лоши времиња во Ел Ројал”.

Жанр:Трилер

Траење на филмот : 145 минути

Режија: Drew Goddard

Улоги: Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Chris Hemsworth

Возрасна категорија: Трета категорија, +12 .

Дистрибутер:  MCF MKD Skopje

Датуми на прикажување:

Четврток 18.10.2018. 22:00
Петок 19.10.2018. 22:00
Сабота 20.10.2018. 22:00


Цена на влезниците:
  150 денари .

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...