ЛОШИОТ САМАРЈАНИН
Рејтинг 4
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.0 супер

BAD SAMARITAN 

Паркинг помошник развива план како да ги ограбува куќите на богатите муштерии. Работите одат како подмачкано се додека не ограби погрешен муштерија и открие дека во неговиот дом тој чува заробена жена. Од страв дека ќе оди во затвор, тој ја остава жената таму каде што е и се јавува во полиција, кои не откриваат ништо сомнително кога ќе се појават во домот. Сега, мора да го издржи гневот на киднаперот кој се обидува да му се одмазди, додека очајно се обидува да ја пронајде и спаси заробената жена што ја остави зад себе.

Жанр: Хорор, Трилер

Траење на филмот : 110 минути

Режија: Dean Devlin

Улоги: David Tennant, Kerry Condon, Robert Sheehan

Возрасна категорија: Трета категорија, +16 .

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Понеделник 04.06.2018. 22:00
Вторник 05.06.2018. 20:00
Среда 06.06.2018 20:00


Цена на влезниците:
  150 денари .

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...