ЛОШИОТ САМАРЈАНИН
Рејтинг 4
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.0 супер

BAD SAMARITAN 

Паркинг помошник развива план како да ги ограбува куќите на богатите муштерии. Работите одат како подмачкано се додека не ограби погрешен муштерија и открие дека во неговиот дом тој чува заробена жена. Од страв дека ќе оди во затвор, тој ја остава жената таму каде што е и се јавува во полиција, кои не откриваат ништо сомнително кога ќе се појават во домот. Сега, мора да го издржи гневот на киднаперот кој се обидува да му се одмазди, додека очајно се обидува да ја пронајде и спаси заробената жена што ја остави зад себе.

Жанр: Хорор, Трилер

Траење на филмот : 110 минути

Режија: Dean Devlin

Улоги: David Tennant, Kerry Condon, Robert Sheehan

Возрасна категорија: Трета категорија, +16 .

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Понеделник 04.06.2018. 22:00
Вторник 05.06.2018. 20:00
Среда 06.06.2018 20:00


Цена на влезниците:
  150 денари .

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...