ДО КРАЈ
Рејтинг 2.2
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 2.2 нормално

The Vault

Апсолутно непробојна банка. Банка која никој никогаш не може да ја ограби. Нема нацрти. Нема мапа. Нема податоци за инженерскиот систем на трезорот. Тоа е апсолутна мистерија. При тоа, шефот на банката ја чува како да му зависи животот од тоа. Овие возбудливи податоци го привлекуваат вниманието на Тома, генијалец кој е одлучен да ја најде тајната на трезорот и да влезе во банката. ke. Целта е одамна изгубено богатство кое во банката ќе биде само 10 дена. Тим, предводен од харизматичниот уметник Валтер, тим кој има само 10 дена за да го припреми грабежот и да го изведе бегањето кое се изведува само еднаш во животот. Десет дена за планирање, но само 90 минути за спроведување на тој план. 90 минути на финалето на Светското првенство на фудбал кое ќе привлече стотици илјадници навивачи пред банката каде е поставен бим за следење на натпреварот. Одбројувањето започнува.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 108 минути

Режија: Jaume Balagueró

Улоги: Famke Janssen, Freddie Highmore, Sam Riley

Возрасна категорија:  четврта категорија,  +16

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување:

Цена на влезниците: 150 денари.

Су

Поврзани објави

КРСТАРЕЊЕ ВО ЏУНГЛАТА

КРСТАРЕЊЕ ВО ЏУНГЛАТА

Jungle Cruise Владата ги праќа најопасните анти-суперхерои на светот - Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Harley Quinn и други, на оддалечениот, полн со непријатели остров Корто Малтезе. Наоружани со врвно оружје, тие се пробиваат низ опасна џунгла за да најдат и уништат непријатели, а...

оДРЕДОТ НА ОТПИШАНИТЕ: НОВА МИСИЈА

оДРЕДОТ НА ОТПИШАНИТЕ: НОВА МИСИЈА

The Suicide Squad Владата ги праќа најопасните анти-суперхерои на светот - Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Harley Quinn и други, на оддалечениот, полн со непријатели остров Корто Малтезе. Наоружани со врвно оружје, тие се пробиваат низ опасна џунгла за да најдат и уништат непријатели, а...

ЗАЈАКОТ ПЕТРЕ БЕГАЛЧЕ

ЗАЈАКОТ ПЕТРЕ БЕГАЛЧЕ

Peter Rabbit 2: The Runaway Во вториот дел на Зајакот Петре, милиот одметник е повторно назад. Беа, Томас и зајците си имаат создадено мало семејство, и иако се труди, Петре сепак не може да се ослободи од репутацијата на немирко. Откако ќе излезе од градината да прошета, Петре се наоѓа во...