ДО КРАЈ
Рејтинг 2.2
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 2.2 нормално

The Vault

Апсолутно непробојна банка. Банка која никој никогаш не може да ја ограби. Нема нацрти. Нема мапа. Нема податоци за инженерскиот систем на трезорот. Тоа е апсолутна мистерија. При тоа, шефот на банката ја чува како да му зависи животот од тоа. Овие возбудливи податоци го привлекуваат вниманието на Тома, генијалец кој е одлучен да ја најде тајната на трезорот и да влезе во банката. ke. Целта е одамна изгубено богатство кое во банката ќе биде само 10 дена. Тим, предводен од харизматичниот уметник Валтер, тим кој има само 10 дена за да го припреми грабежот и да го изведе бегањето кое се изведува само еднаш во животот. Десет дена за планирање, но само 90 минути за спроведување на тој план. 90 минути на финалето на Светското првенство на фудбал кое ќе привлече стотици илјадници навивачи пред банката каде е поставен бим за следење на натпреварот. Одбројувањето започнува.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 108 минути

Режија: Jaume Balagueró

Улоги: Famke Janssen, Freddie Highmore, Sam Riley

Возрасна категорија:  четврта категорија,  +16

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување:

Цена на влезниците: 150 денари.

Су

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...