ДЕВОЈКАТА ВО ПАЈАКОВА МРЕЖА
Рејтинг 4.2
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.2 супер

The Girl in the Spider’s Web

Младата компјутерска хакерка Лизбет Саландер и новинарот Мајкл Бломквист се наоѓаат фатени во мрежа на шпиони, сајбер криминалци и корумпирани владини претставници.

Жанр:  Криминалистички, Драма, Трилер

Траење на филмот : 

Режија: Fede Alvarez

Улоги: Claire Foy, Sverrir Gudnason, Sylvia Hoeks, Claes Bang

Возрасна категорија: 

Дистрибутер:  Continental Film doo

Датуми на прикажување:

Четврток 08.11.2018. 22:00
Петок 09.11.2018. 22:00
Сабота 10.11.2018. 20:00
Недела 11.11.2018. 20:00
Понеделник 12.11.2018. 20:00
Вторник 13.11.2018. 20:00
Среда 14.11.2018. 22:15


Цена на влезниците: 
 150 денари.

Поврзани објави

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

Don't Worry Darling Домаќинка од 1950-тите, која живее со својот сопруг во една експериментална утописка населба, започува да се грижи дека можеби неговата гламурозна компанија крие вознемирувачки тајни. Жанр: Трилер Траење на филмот :  160 минути Режија: Olivia...