ВСУШНОСТ, НИКОГАШ НЕ БЕШЕ ТУКА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

YOU WERE NEVER REALLY HERE  

Трауматизираниот ветеран, без страв од насилство, ги следи исчезнатите девојки за живот. Кога работата се врти надвор од контрола, кошмарите на Џо го престигнуваат како што е откриен заговор, што доведува до тоа што би можело да биде неговата смрт или неговото будење.

Жанр: Драма, Трилер

Траење на филмот : 90 минути

Режија: Lynne Ramsay

Улоги: Joaquin Phoenix, Ekaterina Samsonov, Judith Roberts, John Doman

Возрасна категорија: Трета категорија, +16 .

Дистрибутер: MCF MKD Skopje

Датуми на прикажување:

Понеделник 09.04.2018. 22:00
Вторник 10.04.2018. 22:00
Среда 11.04.2018. 20:00

 

Цена на влезниците:  150 денари.

Поврзани објави

ЧОВЕКОТ ВИКАН ОТО

ЧОВЕКОТ ВИКАН ОТО

A Man Called Otto Ото е нерасположен човек кој се има откажано од животот по загубата на неговата жена. Кога младо семејство се доселува во негова близина, тој ја запознава Марисол, со која развива пријателство кое ќе му го разниша светот во кој живеел до сега. Жанр: Драма...

ФЕЈБЛМЕНОВИ

ФЕЈБЛМЕНОВИ

The Fabelmans Растејќи во пост-воена Аризона, млад човек со име Семи Фејблмен открива застршувачка семејна тајна и ја истражува моќта на филмовите врз вистината. Жанр: Драма Траење на филмот : 151 минута Режија: Steven Spielberg Улоги: Michelle Williams, Gabriel La Belle, Paul...

АСТЕРИКС И ОБЕЛИКС: СРЕДНОТО КРАЛСТВО

АСТЕРИКС И ОБЕЛИКС: СРЕДНОТО КРАЛСТВО

Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu Единствената ќерка на кинескиот император Хан Шуанди бега од строгиот принц и бара помош од Галите и двајцата храбри воини Астерикс и Обеликс. Жанр:Семеен, Комедија, Авантура Траење на филмот :  Режија: Guillaume Canet Улоги: Zlatan...