ВО СЕНКА НА ЗАВЕРАТА
Рејтинг 4
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.0 супер

Blacklight

Тревис Блок е владин оперативец кој се соочува со своето матно минато. Кога открива тајна операција која ги таргетира граѓаните на САД, Блок се наоѓа на спротивната страна од директорот на ФБИ, за кој некогаш работел.

Жанр:Акција, Трилер

Траење на филмот : 108 минути

Режија: Matt Reeves

Улоги: Liam Neeson, Aidan Quinn, Taylor John Smith, Emmy Raver-Lampman, Claire van der Boom, Yael Stone

Возрасна категорија: трета категорија, +12

Дистрибутер:  Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување

Четврток 10.03.2022. 22:00
Петок 11.03.2022. 22:00
Сабота 12.03.2022. 22:00


Цена на влезниците: 
150 денари.

Поврзани објави

ЦРННИОТ АДАМ

ЦРННИОТ АДАМ

Black Adam Речиси 5000 години откако му беа подарени моќи од египетските богови, Црниот Адам е ослободен од затворот и е решен да му ја демонстрира на светот неговата смисла за правда во модерниот свет. Жанр: Акција, Фантазија, Научна фантастика Траење на филмот :  124 минути Режија...

МИМИ

МИМИ

Mimi Мими ги напушта своите родители, и болното минато од родното место, за да студира во Скопје. Ја запознава Сара - млада мајка со богат но насилен сопруг. Работејќи во киоскот на вујко ѝ, и како бебиситерка за Сара, Мими копнее по единственото што не може да го има - мајчинството. Жанр...

ОФИЦИЈАЛНА КОНКУРЕНЦИЈА

ОФИЦИЈАЛНА КОНКУРЕНЦИЈА

Competencia Oficial Трагајќи по општествен престиж, бизнисмен милијардер одлучува да финансира продукција на филм кој би оставил трага во општеството. Ги ангажира најдобрите, па ѕвездениот тим го сочинуваат редителката Лола Куевас и двајца реномирани глумци, двајцата исклучително талентирани...