ВЕНОМ 2
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 9 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Venom: Let There Be Carnage

Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел.

Жанр:  Акција, Научна фантастика

Траење на филмот : 90 минути

Режија:  Andy Serkis

Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris

Возрасна категорија:  четврта категорија, +16

Дистрибутер:  Continental Film doo

Датуми на прикажување:

Четврток 14.10.2021. 20:00
Петок 15.10.2021. 20:00
Сабота 16.10.2021. 20:00
Четврток 21.10.2021. 22:00
Петок 22.10.2021. 22:00
Сабота 23.10.2021. 22:00
Недела 24.10.2021. 22:00


Цена на влезниците:
 150 денари

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...