БРЗ КАКО КУРШУМ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Bullet Train

Песот Крипто и Супермен се нераздвојни најдобри другари. Двајцата ги имаат истите моќи и заедно се борат против криминалот во Метрополис. Но, Крипто мора да ги усоврши своите моќи за да го спаси Супермен кој е киднапиран.

Жанр:Акција, Трилер

Траење на филмот :  105 минути

Режија: David Leitch

Улоги: Aaron Taylor-Johnson, Brad Pitt, Sandra Bullock, Zazie Beetz, Joey King

Возрасна категорија: 

Дистрибутер: Con Film doo

Датуми на прикажување

Четврток 04.08.2022. 20:00
Петок 05.08.2022. 20:00
Сабота 06.08.2022. 20:00
Понеделник 08.08.2022. 22:15
Вторник 09.08.2022. 22:15

Цена на влезниците: 200 денари.

Поврзани објави

АВТОПАТ НА СПАСОТ

АВТОПАТ НА СПАСОТ

Paradise Highway Возач на камион мора нелегално да пренесе кутија со непозната содржина за да го спаси нејзиниот брат од опасна банда во затворот. Како што ФБИ ѝ се доближува, така нејзината совест ја тера да ја отвори кутијата која ја пренесува и да открие дека внатре има мало...

ЛИГА НА СУПЕРМИЛЕНИЦИ

ЛИГА НА СУПЕРМИЛЕНИЦИ

DC League of Super-Pets Песот Крипто и Супермен се нераздвојни најдобри другари. Двајцата ги имаат истите моќи и заедно се борат против криминалот во Метрополис. Но, Крипто мора да ги усоврши своите моќи за да го спаси Супермен кој е киднапиран. Жанр:Анимиран / цртан, Комедија Траење на...

КОКОЗАЈКО И ТАЈНАТА НА МРАЧНИОТ РЧКО

КОКОЗАЈКО И ТАЈНАТА НА МРАЧНИОТ РЧКО

Chickenhare and the Hamster of Darkness Млад херој, кој е роден како пола зајче и пола кокошка, се обидува да се вклопи во средината и да се чувствува сакан и прифатен од околината. Тој е опседнат со авантури но е и многу несмасен. Жанр:Анимиран / цртан, Комедија Траење на филмот :  91...