БРЗИ И БЕСНИ 9
Рејтинг 4.2
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.2 супер

F9 – Fast & Furious 9

Вин Дизел повторно ја репризира улогата на Доминик Торето во деветтиот дел на една од најуспешните филмски саги – Брзи и Бесни.

Жанр: Акција, Авантура, Трилер

Траење на филмот : 145 минути

Режија: Justin Lin

Улоги: Vin Diesel, Charlize Theron, Helen Mirren, Lucas Black, Michelle Rodriguez

Возрасна категорија:  трета категорија,  +12

Дистрибутер:  Premium Film

Датуми на прикажување:

Среда  16.06.2021.  20:00
Четврток  17.06.2021.  20:00
Петок  18.06.2021.  20:00
Сабота  19.06.2021.  20:00
Недела  20.06.2021.  20:00
Четврток  01.07.2021  20:00
Петок  02.07.2021  20:00


Цена на влезниците:
150 денари.

Су

Поврзани објави

БИБИ И БОБИ ВО СНЕШКОВГРАД

БИБИ И БОБИ ВО СНЕШКОВГРАД

Каква новогодишна авантура! Неверојатна, возбудлива и како и секогаш - непредвидлива! Биби и Боби патуваат со снешкото Гого кон Снешковград за таму да ја пречекаат Новата година. Но, Снешковград е пуст и тивок. Каде се сите снешковци? Зошто никој не ја прославува Новата година? Гледајте ја оваа...

МАЧОРОТ ВО ЧИЗМИ: ПОСЛЕДНА ЖЕЛБА

МАЧОРОТ ВО ЧИЗМИ: ПОСЛЕДНА ЖЕЛБА

Puss in Boots: The Last Wish Мачорот во чизми открива дека неговата желба за авантура има последици - потрошил 8 од неговите 9 животи. Мачорот оди на патување да ја најде митската последна желба и да си ги врати своите 9 животи назад. Жанр: Анимиран / цртан, Комедија, Авантура Траење на...

МЕНИ

МЕНИ

The Menu Млад пар патува на далечен остров за да вечераат во ексклузивен ресторан каде шефот подготвува раскошно мени, со елементи на шок и изненадување. Жанр: Комедија, Хорор Траење на филмот : 106 минути Режија: Mark Mylod Улоги: Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicholas Hoult...