АВТОПАТ НА СПАСОТ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Paradise Highway

Возач на камион мора нелегално да пренесе кутија со непозната содржина за да го спаси нејзиниот брат од опасна банда во затворот. Како што ФБИ ѝ се доближува, така нејзината совест ја тера да ја отвори кутијата која ја пренесува и да открие дека внатре има мало девојче.

Жанр: Трилер

Траење на филмот :  115 минути

Режија: Anna Gutto

Улоги:  Morgan Freeman, Cameron Monaghan, Frank Grillo, Juliette Binoche, Veronica Ferres

Возрасна категорија: четврта катагорија, + 16

Дистрибутер:Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување

Среда 10.08.2022. 22:15
Четврток 11.08.2022. 22:15


Цена на влезниците: 
200 денари

Поврзани објави

БРЗ КАКО КУРШУМ

БРЗ КАКО КУРШУМ

Bullet Train Песот Крипто и Супермен се нераздвојни најдобри другари. Двајцата ги имаат истите моќи и заедно се борат против криминалот во Метрополис. Но, Крипто мора да ги усоврши своите моќи за да го спаси Супермен кој е киднапиран. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  105...

ЛИГА НА СУПЕРМИЛЕНИЦИ

ЛИГА НА СУПЕРМИЛЕНИЦИ

DC League of Super-Pets Песот Крипто и Супермен се нераздвојни најдобри другари. Двајцата ги имаат истите моќи и заедно се борат против криминалот во Метрополис. Но, Крипто мора да ги усоврши своите моќи за да го спаси Супермен кој е киднапиран. Жанр:Анимиран / цртан, Комедија Траење на...

КОКОЗАЈКО И ТАЈНАТА НА МРАЧНИОТ РЧКО

КОКОЗАЈКО И ТАЈНАТА НА МРАЧНИОТ РЧКО

Chickenhare and the Hamster of Darkness Млад херој, кој е роден како пола зајче и пола кокошка, се обидува да се вклопи во средината и да се чувствува сакан и прифатен од околината. Тој е опседнат со авантури но е и многу несмасен. Жанр:Анимиран / цртан, Комедија Траење на филмот :  91...